PRE VAŠE DIEŤA

LEN TO NAJLEPŠIE


►►►  Najlepšia životná poistka KAPITÁL a výhody pre klientov ( Hospodárske noviny, Ekonomika, TV reklama, TREND,  Zlatá minca a iné média ). Super balík poistenia pre dieťa i dospelých.

►►► Garantované zhodnotenie peňazí klientov 2,5 % ročne + 7 %  pri  ročnej platbe poistného.

►►► Netermínovaný účet s denným výberom a najvyšším úrokom 3,5 % ročne. Všetky peniaze sú poistené v plnej výške a nie ako v bankách, LEN do sumy GARANTOVANEJ štátom. Všetky vklady sú garantované na 100 % a chránené pred exekútorom, lebo sa jedná o poistný účet s poistením zdarma. Neplatí sa žiadne poistné a 19 % daň je odložená do konca života. KAŽDÝ NÁŠ KLIENT SI NEVIE VYNACHVÁLIŤ SUPERVÝHODY TOHTO PRODUKTU. Účet používa na podnikanie  bez  možnosti zásahu exekútora !!! To sa často stáva osudným pre podnikateľov.

  

Okrem toho každý klient, ktorý sa u nás poistí získa:

- okamžitý príspevok na nákup tovaru a dovolenku do výšky 995,82 € (30.000,-Sk*) s čerpaním ihneď.

- vysoké zľavy na automobily rôznych značiek, autosúčiastky, pneumatiky a vodičské preukazy.

- zabezpečenie práce doma i v zahraničí zadarmo, aby sa klient nedostal do krajnej núdze, mal z čoho platiť poistné pre seba a svoje deti, čo je veľmi dôležité kvôli zrušeniu zmluvy so stratou. Ľahké práce pre mamičky v mieste bydliska, aby si mohli zarobiť peniaze nielen na poistné pre dieťa, ale bežne aj 663,88 € (20.000,-Sk*). Oblečenie od plienok až po hračky s veľkými zľavami. Pre Vaše dieťa budeme nápomocní celý jeho život až do dospelosti ako krstní rodičia.

       Okrem toho vyplácame 3 x viac ako iné poisťovne, ak sa stane smrteľný úraz alebo invalidita úrazom vo voľnom čase ( víkendy a rôzne sviatky ). Pritom platíte trikrát menej ako v iných poisťovniach. VŠETCI ĽUDIA BY MALI VYUŽIŤ NAŠE SLUŽBY.

    Máme aj unikátny produkt za veľmi malý poplatok, kde sú poistení všetci piati prepravovaní účastníci v automobile na 331.939,19 € (10.000.000,-Sk*) pri trvalých následkoch a smrti. Máte poisteného každého zamestnanca i rodinu, za ktorého Vám zaplatí poisťovňa. Môžete podľa zváženia pomôcť finančne pozostalým pre duševné uspokojenie, že ste niekomu pomohli v najťažšej chvíli. Bez tejto poistky by nemal ani jeden vodič sadnúť za volant. Žiadna firma za pár korún ročne by nemala hazardovať s nepoistením svojich pracovníkov. Poistené je množstvo ľudí podľa počtu sedadiel a nezáleží kto sa práve vezie.

  

NAJLEPŠIE VÝNOSOVÉ FONDY NA SVETOVOM TRHU,

KTORÉ NEMÁ ŽIADNA BANKA ANI POISŤOVŇA.

* Suma v Sk je prepočítaná konverzným kurzom 30,1260.

HLAVNÁ STRÁNKA          E-SHOP          SUPERPONUKY          VIPREKLAMA           SUPERMILIONÁR
Srdečne  Vás  vítame  na  našich  internetových  stránkach


  CAPITAL INVEST CONSULTING o.s.
&
 GOLDEN CLUB 
      
 
Kontakt: Pražská 4, 2. poschodie, č. dv. 216, 040 11  Košice, Tel./Fax: + 421 55 381 2874
Mobil: + 421 915 946 538, + 421 911 310 877, + 421 905 280 685
E - mail: goldenclub@goldenclub.sk , info@goldenclub.skbiznissteam@gmail.com