BIZNIS - AKCIA LEN ZA 15 €

Iní píšu aká je ich ponuka poctivá práca bez podvodov, bez sľubujúcich Benefitov - však žiadne nemajú ! Pritom za 15 € klientovi nedajú nič ! Vraj príjem je zdanený - zavádzajú.

 

Porovnajte: U nás registrácia tiež stojí len 15 € a dostanete ZADARMO 1. diel najlepšej super angličtiny za 17 €. ZADARMO UBYTOVANIE v Tatrách pre 5 osôb na dva týždne, ale i na využitie víkendu. Hodnota ubytovania je 1.400 € ! Nemusíte byť piati, ale i menej. Platí do vyčerpania, aj postupne. NIKDY NEPREPADÁ ! Zoznam vyše 1.000 pracovných agentúr ZADARMO, ktoré nevyberajú poplatky ihneď a predáva sa na nete za 17 € ! Ubytovanie vo svete až s 80 % zľavou. Video e-mail na vlastné potreby. Až 15 % zľavy z nášho e-shopu. Získate aj novú e-knihu o ľahkom chudnutí s bežnými potravinami bez tabletiek a iných produktov či koktailov + odborný poradca aj s videami. Provízia až 100 € ak niekto vstúpi cez Vás do GOLDEN CLUBU. Cez tento systém okrem zarábania peňazí šírite aj našu VIP REKLAMU a našich partnerov, kde chodíte aj následne nakupovať so zľavami ako aj v našom klube neobmedzene celá rodina aj firma.

   

PROVÍZIA ZA KAŽDÉHO KLIENTA je 7 €

+ BENEFIT KARTA v hodnote 60 € zadarmo pri získaní 10 klientov

+ následné provízie z MLM + naviac odmeny v zlate

s ktorou sa môžete v EU už ubytovať zadarmo kedy chcete, zároveň z nášho e - shopu objednávať tovar s až 50 % zľavou a iné SUPER výhody ! Pobyty TU !

 

BENEFIT AKCIA

 

 

U nás získate jednu doživotnú - BENEFIT AKCIU, ktorá Vám umožňuje získať ihneď na začiatku vysoký zisk. Predávate ju iným záujemcom za 15 € a získate super odmenu 7 €. Ktorá firma Vám umožňuje na celom svete obchodovať s ich akciami so skoro 50 % ziskom a viac, lebo dostávate aj ihneď Benefity. Zľava 15 % z našich výrobkov je ďalší veľký zisk pri nákupe a následnom predaji výrobkov čo sú TISÍCE % ročne zisk.

 

Príklad: pri 100 výrobkov za rok máte zisk = 1.500 % a pri predaji len 100 Akcií = 7 € × 100 = 700 € zisk !!!

 

Dostanete ešte ZADARMO a neplatíte ani poštovné na adresu domov 3 vernostné kartičky, cez ktoré nakupujete na celom Slovensku tovar i služby s rôznymi zľavami. Vytvárate si sieť iných spolupracovníkov ak chcete a dostávate stále z ich nákupov zaujímavé %. Po určitej dobe a trochu snahy získate pasívny príjem vyšší ako v zamestnaní na celý život. Malý prívesok - kartičku si zavesíte na Vaše kľúče a pri ich strate Vám ich systém doručí. Ušetríte si kopec komplikácií a škodu.

 

V Košiciach si môžete nakupovať cez e - shop alebo mobil potraviny v dobrej cene s donáškou domov zadarmo, aj keď nemáte výťah a pripisuje sa Vám stále 1 % z nákupov Vašich ľudí. Super služba pre dôchodcov, chorých ľudí, mamičky a utrápené ženy, ktoré už nemusia po práci stáť ešte v rade niekde v obchodoch. ZAMYSLITE SA, ČI TO JE PYRAMÍDOVÁ HRA AKO NIEKTORÍ TAK RADI HODNOTIA A KRITIZUJÚ ?!!! Táto služba bude tiež i v iných častiach SLOVENSKA.

 

ANALÝZA BEŽNÝCH AKCIÍ NA TRHU - investor zakúpi 10 Akcií po 100 € v spoločnosti, o ktorej si myslí, že bude profitovať na výnosoch. Čaká celý rok či mu bude vyplatených približne 5 % p.a. a nakoniec zistí, že bol pokles hodnoty o 20 % alebo išli Akcie úplne do straty. Tak prichádza investor bežne o svoje peniaze. Naša AKCIA neustále stúpa jej používaním výhod, ale aj predajom ! Je to najlepšia nekótovaná ľudová akcia na svete, s ktorou môžete denne obchodovať bez rizika až po získanie našej prenosnej nevyčerpateľnej BENEFIT CARD.

 

Po zaplatení 15 € Vám zasielame BENEFIT AKCIU s benefitmi ako aj zmluvu o spolupráci a dokladom o zaplatení. Čo viac si môžete priať. Naši spolupracovníci predajú priamo cez osobné pohovory s priateľmi aj 50 akcií. Nespoliehajú sa na net a inzerovanie. Cena je tak malá a hodnota akcie tak veľká, že tu nie je žiaden dôvod prečo si ju nezakúpiť a ešte ju predávať ďalej je jediným najlepším obchodom pre každého.

   

Tento projekt môžete šíriť do celého sveta, lebo každý potrebuje našu BENEFIT CARD na dovolenky vo svete zadarmo alebo za super zľavy ako aj na nákup tovaru v našom e - shope - TU ! = NAJLEPŠÍ sociálny program, ktorý je ideálnym spôsobom ako šetriť a zarábať.

 

Každý zaregistrovaný klient - spolupracovník dostáva v budúcnosti mnoho rôznych a veľmi zaujímavých obchodných alebo pracovných ponúk na doma. Za jeden jediný malý poplatok má nielen možnosť spolupracovať a pekne si zarábať, ale profitovať celý život z našich informácií, ktoré mu umožnia aj bez práce dostávať peniaze celý život. Inzerujete len náš text a ponúkate ho aj priamo známym za 15 € ako svoju jednoduchú investíciu do budúcnosti s dobrou odmenou !

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY